Faton shoshi është shndërruar në një ndër menaxherët më IN të momentit. Fama që “Bonbon” i Era Istrefit i dha, mundësoi që Fatoni të takohej me yje botërorë, si David Guetta apo personazhe të tjetër të famshëm. Së fundmi i ndodhur në New York ai ka publikuar një video ku shihet pranë grimierit të Kylie Jenner, Ariel Tejada.

Si duket afrimiteti me vajzën e Alberie Hadërgjonajt, Anxhelinën ka bërë të mundur që dyshja të shihen krah njëri-tjetrit. Në videon më poshtë të siguruar nga intv.al, shihet Fatoni teksa tallet me Arielin pasi i flet në gjuhen shqipe dhe grimieri nuk e kupton. Në fakt edhe në nuk po arrijmë ta kuptojmë Fatonin por shihni videon dhe mbase e kuptoni ju./intv.al/ 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kylie Jenner u bë për herë të parë mama, me 1 shkurt.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kylie Jenner për nëntë muaj rresht e ruajti me fanatizëm shtatzëninë e saj. Por sapo vajza e saj erdhi në jetë, e vogla e familjes “Kardashian-Jenner” e beri publik faktin se u bë nënë për herë të parë. Pak më parë, Kylie i tregoi botës se vajza e saj nuk quhet “Butterfly” por Stormi.

Në videon e prezantimit, mami Jenner na zbuloi edhe gardëroben gjigande të Stromit, burime pranë të cilës tregojnë se për veshjet e të voglës është shpenzuar 70.000$.

Epo mund të themi me plotë gojë: Vajza e Kylie Jenner po trajtohet si një princeshe e vërtetë!/intv.al/

kylie.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

...dhe të gjthë janë të të njëjtit mendim. Ishte vetë Kylie Jenner ajo që bëri publik lajmin mbi lindjen e vajzës së saj, edhe pse katër ditë më vonë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Falë Kylie Jenner, këtu mund të shihni fotot e para të vajzës së Kim Kardashian.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Vetëm një muaj pas ndarjes nga Tyga, Kylie Jenner nisi të frekuentohej me Travis Scott me të cilin pret të bëhet mama për herë të parë. Por ende pa sjellë në jetë fëmijën, e vogla e familjes Jenner është bërë pishman për babain e fëmijës sepse do të donte ta kishte me ish- in. Të paktën kështu u shpreh një burim i afërt me familjen për “Hollywoodlife.com”.

Sigurisht që ajo ka një jetë shumë të ngarkuar, por kjo nuk do të thotë që do të punësojë një dado për fëmijën që pritet të sjellë në jetë. Sipas “People”, ylli i Kardashianëve, është duke planifikuar të mbështetet vetëm tek nëna dhe motrat e saj pas ardhjes në jetë të fëmijës.

Kylie Jenner, nuk pranon ta rrisë fëmijën e saj me dado pasi e ka të vështirë të besojë në njerëzit të cilët nuk i njeh. Duket se këtë vendim e ka mbështetur edhe i dashuri i saj, Travis Scott.

rockets.png

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP