radio TV

 


Presidenti serb Vuçiç bën deklaratën që nuk pritej për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

17 Feb 2018

Presidenti serb Vuçiç bën deklaratën që nuk pritej për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Kosova feston sot 10 vjetorin e Pavarësisë. Ndërsa lidhur me këtë moment të rëndësishëm të shtetit të Kosovës...

Lëvizjet në qarqe, emërohet drejtori i ri i Policisë së Korçës

17 Feb 2018

Lëvizjet në qarqe, emërohet drejtori i ri i Policisë së Korçës

Policinë e qytetit të Korçës do ta drejtojë Lorenc Paganika, i emëruar në këtë pozicion pak orë më...

Rastet kur Kate Middleton dhe Meghan Markle janë veshur njësoj[VIDEO]

17 Feb 2018

Rastet kur Kate Middleton dhe Meghan Markle janë veshur njësoj[VIDEO]

Ishte e pashmangshme. Që nga momenti që Meghan Markle zyrtarisht njoftoi angazhimin e saj ndaj princit Harry, stili...

Xhafaj ultimatum policëve të Shkodrës: Mos u merrni me hallexhinjtë, bosët e krimit janë vërdallë

17 Feb 2018

Xhafaj ultimatum policëve të Shkodrës: Mos u merrni me hallexhinjtë, bosët e krimit janë vërdallë

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i pranishëm në analizën vjetore të policisë së Shkodrës ka paralajmëruar policët për...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Këngëtarja e njohur thotë “Jam krenare që jam shqiptare” në këtë video, ja si reagon Neymar [FOTO / VIDEO]

17 Feb 2018

Këngëtarja e njohur thotë “Jam krenare që jam shqiptare” në këtë video, ja si reagon Neymar [FOTO / VIDEO]

Ky veprim i Neymar, për ne shqiptarët është më i bukur se golat e tij! 

Ajsi Xhaxhaj: Adoptimi? Ata vet më ngacmojnë, dua të jetoj [VIDEO]

17 Feb 2018

Ajsi Xhaxhaj: Adoptimi? Ata vet më ngacmojnë, dua të jetoj [VIDEO]

Edhe pse Ajsi Xhaxhaj dëshiron ta lëri pas të kaluarën e saj duket se kjo është e pamundur...

Të famshme në botë, por nuk flasin bashkë? Ja çfarë thotë Rita Ora për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën [FOTO]

17 Feb 2018

Të famshme në botë, por nuk flasin bashkë? Ja çfarë thotë Rita Ora për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën [FOTO]

Supriza e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës është padyshim Rita Ora, e cila pas pak do të...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Këto janë aktoret më të ndjekura dhe më me ndikim në shoqëri [FOTO/VIDEO]

17 Feb 2018

Këto janë aktoret më të ndjekura dhe më me ndikim në shoqëri [FOTO/VIDEO]

Kompania hulumtuese e medias sociale SOMERA ka publikuar së fundmi rezultatet e një hulumtimit që kreu përgjatë 15janarit-15...

Të fiksuar pas pastërtisë? Atëherë vuani nga çrregullimi psikologjik

17 Feb 2018

Të fiksuar pas pastërtisë? Atëherë vuani nga çrregullimi psikologjik

Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh...

Njihuni me 6 shenjat e horoskopit që janë bekuar me shprehjen: ‘‘BOSS lind, nuk bëhesh’’

16 Feb 2018

Njihuni me 6 shenjat e horoskopit që janë bekuar me shprehjen: ‘‘BOSS lind, nuk bëhesh’’

Fjala “bos” është si një thikë me dy presa. Në situata të caktuara mund të marrë ngjyrime pozitive...

Read More

Please enter the email address associated with your User account. Your username will be emailed to the email address on file.