radio TV

 


PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi mbetet brenda gjatë shpërthimit [VIDEO]

21 Apr 2018

PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi mbetet brenda gjatë shpërthimit [VIDEO]

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.Ngjarja ka ndodhur në lagjen 29...

Çfarë ndodhi me 5 personat që u bllokuan në malin e Tomorrit?

21 Apr 2018

Çfarë ndodhi me 5 personat që u bllokuan në malin e Tomorrit?

Një orë më parë Ministria e Mbrojtjes lajmëroi se 5 persona ishin bllokuar në malin e Tomorrit. Ata...

POGRADEC/ Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit

21 Apr 2018

POGRADEC/ Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit

Ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë në liqenin e Ohrit. Trupi u gjet nga kalimtarët...

“GULF” dhe mashtrimi prej 5 milionë eurosh, shpallet në kërkim administratori shqiptar, aksioneri tregon çfarë do bëhet me tollonat e shitur

21 Apr 2018

“GULF” dhe mashtrimi prej 5 milionë eurosh, shpallet në kërkim administratori shqiptar, aksioneri tregon çfarë do bëhet me tollonat e shitur

Prokuroria e Tiranës ka nisur zyrtarisht hetimet për menaxherët shqiptarë të kompanisë “Gulf”, duke shpallur në kërkim policor...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi ‘degjeneron’ fansin. Reagon Rasheli: 'E kam parë pa këtë fustanin dhe ...' [FOTO]

21 Apr 2018

E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi ‘degjeneron’ fansin. Reagon Rasheli: 'E kam parë pa këtë fustanin dhe ...' [FOTO]

Postimi i fundit i Oriola Marashit ka patur shumë komente. Të shumtë janë ata që e akuzuan se...

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

21 Apr 2018

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

Këtë të premte u nda nga jeta në moshën 28 vjeçare DJ me famë botërore, Tim Bergling, i...

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

21 Apr 2018

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

Një përplasje e madhe nisi mes reperave të njohur kosovarë. Ishin dyshja Dj Blunt dhe Real 1 ata...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Plasni nga inati ju të tjerat! Ja kush është e dashura më e mirë e HOROSKOPIT, zbuloni arsyet përse

21 Apr 2018

Plasni nga inati ju të tjerat! Ja kush është e dashura më e mirë e HOROSKOPIT, zbuloni arsyet përse

Ajo do të jetë e dashura më romantike që keni takuar ndonjëherë. Ja ku janë 8 arsyet përse femra...

Për edukatën tuaj! 5 të vërteta rreth marrëdhënieve seksuale që çdo njeri duhet t’i dijë

21 Apr 2018

Për edukatën tuaj! 5 të vërteta rreth marrëdhënieve seksuale që çdo njeri duhet t’i dijë

Të gjithë mendojmë se dimë gjithçka për seksin, por kjo fushë është aq e gjerë saqë njëherë nuk...

Goxha interesante! Këto janë 8 gjërat që çmendin femrat në shtrat

21 Apr 2018

Goxha interesante! Këto janë 8 gjërat që çmendin femrat në shtrat

Zbuloni cilat janë 8 gjerat nga të cilat tundohen femrat

Me siguri se keni vënë re! “NANA” është kudo, paska qenë edhe në videon që bëri xhiron e rrjetit para pak kohësh! [FOTO]

21 Apr 2018

Me siguri se keni vënë re! “NANA” është kudo, paska qenë edhe në videon që bëri xhiron e rrjetit para pak kohësh! [FOTO]

Thonë që çudia më e madhe zgjat 3 ditë, por “Jam Nana” mesa duket do zgjasë edhe më...

Read More

LIKE Shqip Top 10

poll

Please enter the email address associated with your User account. Your username will be emailed to the email address on file.