radio TV

 


PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi mbetet brenda gjatë shpërthimit [VIDEO]

21 Apr 2018

PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi mbetet brenda gjatë shpërthimit [VIDEO]

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.Ngjarja ka ndodhur në lagjen 29...

Çfarë ndodhi me 5 personat që u bllokuan në malin e Tomorrit?

21 Apr 2018

Çfarë ndodhi me 5 personat që u bllokuan në malin e Tomorrit?

Një orë më parë Ministria e Mbrojtjes lajmëroi se 5 persona ishin bllokuar në malin e Tomorrit. Ata...

POGRADEC/ Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit

21 Apr 2018

POGRADEC/ Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit

Ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë në liqenin e Ohrit. Trupi u gjet nga kalimtarët...

“GULF” dhe mashtrimi prej 5 milionë eurosh, shpallet në kërkim administratori shqiptar, aksioneri tregon çfarë do bëhet me tollonat e shitur

21 Apr 2018

“GULF” dhe mashtrimi prej 5 milionë eurosh, shpallet në kërkim administratori shqiptar, aksioneri tregon çfarë do bëhet me tollonat e shitur

Prokuroria e Tiranës ka nisur zyrtarisht hetimet për menaxherët shqiptarë të kompanisë “Gulf”, duke shpallur në kërkim policor...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi ‘degjeneron’ fansin. Reagon Rasheli: 'E kam parë pa këtë fustanin dhe ...' [FOTO]

21 Apr 2018

E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi ‘degjeneron’ fansin. Reagon Rasheli: 'E kam parë pa këtë fustanin dhe ...' [FOTO]

Postimi i fundit i Oriola Marashit ka patur shumë komente. Të shumtë janë ata që e akuzuan se...

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

21 Apr 2018

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

Këtë të premte u nda nga jeta në moshën 28 vjeçare DJ me famë botërore, Tim Bergling, i...

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

21 Apr 2018

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

Një përplasje e madhe nisi mes reperave të njohur kosovarë. Ishin dyshja Dj Blunt dhe Real 1 ata...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Plasni nga inati ju të tjerat! Ja kush është e dashura më e mirë e HOROSKOPIT, zbuloni arsyet përse

21 Apr 2018

Plasni nga inati ju të tjerat! Ja kush është e dashura më e mirë e HOROSKOPIT, zbuloni arsyet përse

Ajo do të jetë e dashura më romantike që keni takuar ndonjëherë. Ja ku janë 8 arsyet përse femra...

Për edukatën tuaj! 5 të vërteta rreth marrëdhënieve seksuale që çdo njeri duhet t’i dijë

21 Apr 2018

Për edukatën tuaj! 5 të vërteta rreth marrëdhënieve seksuale që çdo njeri duhet t’i dijë

Të gjithë mendojmë se dimë gjithçka për seksin, por kjo fushë është aq e gjerë saqë njëherë nuk...

Goxha interesante! Këto janë 8 gjërat që çmendin femrat në shtrat

21 Apr 2018

Goxha interesante! Këto janë 8 gjërat që çmendin femrat në shtrat

Zbuloni cilat janë 8 gjerat nga të cilat tundohen femrat

Me siguri se keni vënë re! “NANA” është kudo, paska qenë edhe në videon që bëri xhiron e rrjetit para pak kohësh! [FOTO]

21 Apr 2018

Me siguri se keni vënë re! “NANA” është kudo, paska qenë edhe në videon që bëri xhiron e rrjetit para pak kohësh! [FOTO]

Thonë që çudia më e madhe zgjat 3 ditë, por “Jam Nana” mesa duket do zgjasë edhe më...

Read More

LIKE Shqip Top 10

poll